GALFER – zawsze trafny wybór

Wysokiej klasy hamulce w atrakcyjnej cenie

Wysokiej klasy hamulce w atrakcyjnej cenie

Hamulce GALFER mają pełną „moc zatrzymywania“ – i to w podwójnym znaczeniu. Mają bowiem nie tylko świetne parametry, tak jak wszystkie hamulce najwyższej klasy, lecz także wyróżniają się świetnymi warunkami. GALFER może więc stworzyć przewagę w wielkich wyścigach o lepszą jakość i większe zadowolenie klienta.

Hamulce samochodowe najwyższej klasy

W jaki sposób można wprowadzić na drogi produkty najwyższej jakości? Odpowiedź jest bardzo prosta: dzięki podwójnym kompetencjom. Od dawna jesteśmy popularnym dostawcą części OE dla przemysłu motoryzacyjnego. W segmencie rynku wtórnego koncern Continental od kilkudziesięciu lat należy do liderów. Obecnie oferujemy handlowcom i warsztatom znaną w segmencie OE markę GALFER. Jest oferta jest doskonale dopasowana do Państwa oczekiwań.

Pewnie ku przyszłości

Nie wystarczy dobry produkt, potrzebna jest jeszcze dobra obsługa. Nasza sprawna i odpowiednio funkcjonująca logistyka powoduje, że bogata oferta produktów dostarczana jest tak szybko, jak to jest konieczne. W ten sposób optymalnie wspieramy Państwa firmę. Oprócz tego szczegółowe informacje mogą się okazać pomocne w przyszłości. Dlatego zachęcamy do tego, aby atrakcyjne cenowo hamulce GALFER pomogły Państwu rozpocząć wyścig i spowodowały pozostawienie konkurencji daleko w tyle.

Dlaczego GALFER

Zalety GALFER w skrócie

  • Doskonała jakość produktów i usług po atrakcyjnych cenach
  • Podwójne kompetencje od kilkudziesięciu lat - jako dostawca OE i na rynek wtórny
  • Szeroka paleta produktów do wielu marek i typów pojazdów
  • Usługi dla biznesu